LED stromové osvětlení

Na vánoční stromek patří bezesporu kromě ozdob i vánoční řetěz. Moderní variantou je v dnešní době LED stromové osvětlení v podobě světelných řetězů, které se vyrábí jako nosné kabely s přidanými LED světelnými zdroji. Tyto řetězy se dávají nejen na vánoční stromy a stromky, ale jsou vhodné kromě jiného vánočního osvětlení i k dozdobení girland, na ozdobu okna, balkónů, plotů, říms apod.

Při výběru řetězu rozhoduje jak výška stromu nebo stromku, tak i prostředí, kam řetěz umístíte. Pro venkovní užití se vyrábějí LED venkovní řetězy s odolnějšími kabely, s dvojitou izolací, s indexem krytí IP44 a vyšším, které chrání osvětlení před vodou a prachem.

Na trhu jsou světelné řetězy pro velké vánoční stromy, které se zdobí v obcích a městech, tak i LED interiérové řetězy a řetízky pro menší vánoční stromky v domácnostech, obchodech, kavárnách a jiných veřejných místech.

LED stromové osvětlení je k dispozici v mnoha barevných variantách, co se týká jak LED světelných zdrojů, tak i nosného kabelu. Kvalitní vánoční řetězy lze napojovat, prodlužovat a přidávat na ně další komponenty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *