Vánoční projektory

Venkovní vánoční projektory jsou lákavým druhem světélkující vánoční výzdoby. Projekce světelných obrazců na dům, strom, trávník nebo chodník působí impozantním dojmem a dokonale navozuje vánoční atmosféru.

Vánoční projektory můžete instalovat ve venkovním prostředí kolem vašeho domu, v sídle firmy nebo na zahradě s další vánoční výzdobou. Fungují na základě LED nebo laser technologie.

Venkovní vánoční projektor

Světelné projektory se dodávají se stojánkem pro umístění na stěnu nebo s trpem určeným pro zapíchnutí do země. Dálkový ovladač umožňuje jednoduché ovládání.

LED a laser projektory nabízí různé motivy k projekci. Mezi oblíbené vánoční motivy patří animace padajícího sněhu, bílé vločky nebo hvězdičky.

Vánoční motiv

Kromě vánočních tvarů disponují světelné projektory i nabídkou motivů vhodných k promítání během celého roku, k oslavě narozenin nebo jiné párty a společenské akce. Mezi takové motivy patří srdíčka, dárečky, čtyřlístky, holoubci, klauni apod.

Venkovní laser projektor

Máte-li zájem o vánoční a LED a laser projektory, prohlédněte si aktualní nabídku světelných projektorů na Dexys.cz. Pokud jste ze Slovenska, podívejte se na vianočné projektory (studiogreen.sk).

Laserový efekt