Vánoční stromky a girlandy

V dnešní uspěchané době už každý nestíhá objíždět prodejce vánočních stromků, stát frontu a  kupovat živý vánoční stromek. Proto jsou stále častěji v oblibě umělé vánoční stromky, které jednoduše uložíme do skříně a vytáhneme před vánočními svátky.

Stále krásně vyhlížející stromečky, které nám vydrží hodně let,  jsou na výběr v různých velikostech a druzích jehličí. Mohou být navíc i ozdobené optickými vlákny měňavě prosvětlenými LED.  Stromečky hustě osázené umělým zeleným, bílým nebo i jinak barevným 2D či 3D jehličím se hodí domu i do veřejných prostor. Všude navodí krásnou vánoční atmosféru. Na úřadech nebo v čekárnách u doktorů zpříjemní lidem čekání než na ně přijde řada.

K výzdobě větších místností nebo veřejných prostor se hojně využívají vánoční girlandy, které jsou k dostání ve vánočním shopu v několika velikostech a barvách. Girlandy z umělého jehličí na stěny, zábradlí, římsy nebo k výzdobě balkonů vytváří dokonalou vánoční dekoraci nejen v interiérech ale i exteriérech, především pokud se vkusně doplní o světelný vánoční řetěz a vánoční ozdoby.

Vyberte si z naší nabídky vánoční stromek a girlandu. Pokud jste ze Slovenska, můžete nakoupit umelé vianočné stromčeky v eshopu Studiogreen.sk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *