Vánoční stromky a girlandy

V dnešní uspěchané době už každý nestíhá objíždět prodejce vánočních stromků, stát frontu a  kupovat živý vánoční stromek, a tak jsou stále častěji v oblibě umělé vánoční stromky, které jednoduše uložíme do skříně a vytáhneme před vánočními svátky.

vanocni stromecek s led

Stále krásně vyhlížející stromečky, které nám vydrží hodně let,  jsou na výběr v různých velikostech a druzích jehličí, a navíc ozdobené optickými vlákny měňavě prosvětlenými LED.  Stromečky hustě osázené umělým zeleným nebo i jinak barevným jehličím se hodí i do veřejných prostor, kde navodí krásnou vánoční atmosféru a na úřadech nebo v čekárnách u doktorů zpříjemní lidem dobu čekání.

umely vanocni stromecek modry

K výzdobě větších místností nebo veřejných prostor se hojně využívají vánoční girlandy, které jsou k dostání ve vánočním shopu v několika velikostech a barvách. Girlandy z umělého jehličí na stěny, zábradlí, římsy nebo k výzdobě balkonů vytváří dokonalou vánoční dekoraci nejen v interiérech ale i exteriérech, především pokud se vkusně doplní o světelný vánoční řetěz a vánoční ozdoby.

Vyberte si z naší nabídky vánoční stromek a girlandu.