Vánoční výzdoba bytu

Blíží se Vánoce a přemýšlíte jak si vyzdobíte interiéry svého bytu? Vánoční výzdoba bytu je důležitou součástí předvánočních příprav. Dnes již může být i zábavou, neboť na trhu je k dispozici pestrá nabídka světelného osvětlení a dekorací. Jednotlivé typy vánočního osvětlení se dají dobře kombinovat a zároveň barevně sladit, tak aby výsledný efekt byl dech beroucí a rodinným příslušníkům nebo návštěvě navodil příjemnou vánoční atmosféru.

Pro vánoční výzdobu všech míst ve vašem bytě nebo domě můžete využít toto vánoční osvětlení a dekorace, které jsou v nabídce v různých barvách, délkách a typech:

Interiérové světelné řetězy:
–          Do zásuvky – vhodné hlavně na vánoční stromeček
–          Na baterie – vhodné hlavně do vánočních věnců, malých stromečků, váz nebo truhlíků s dekorací, do girland apod.

 

Světelné řetízky a chomáčky na baterie – do drobných dekorací umístěných na stole, komodě, poličce, před oknem

LED závěsy a krápníky – do oken nebo na zábradlí

LED pásky – k olemování krbových říms, oken, dveří nebo

LED vrba – světelná dekorace připomínající vrbové větvičky s problikávajícími LED světýlky, k umístění na stěny, do větších květináčů nebo váz, k zaplétání do stromků.

LED ježura –  chomáček ostnů s problikávajícími LED diodami, lze zavěsit na strop, přidat ke květinám do vázy nebo květináčů, nebo plošně upravit a opřít o stěnu, okno apod.

 

Drobné světelné dekorace – v podobě lucerniček, voskových LED svíček, LED zvířátek a postaviček, vánoční hvězda s LED světýlky apod.

Stromky s osvětlením – ozdobené vánoční stromky z umělého jehličí doplněné o optická vlákna

Girlandy – k zavěšení na stěnu, nad dveře, na zábradlí, často se zdobí světelným řetězem a vánočními ozdobami

Vánoční ozdoby – skleněné nebo plastové tradiční i netradiční vánoční ozdoby

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *