Tipy na vánoční výzdobu

Předvánoční období je čas, který přímo vybízí ke zdobení a aranžování. Každý to chce mít na Vánoce doma, na svém pracovišti nebo ve veřejných prostorách pro své zákazníky pěkně vyzdobené a v kouzelné vánoční atmosféře chce očekávat a prožít nejoblíbenější svátky v roce.

Jaké jsou možnosti výzdoby?

Na stěny, okna, poličky a jiné kusy nábytku se hodí položit nebo zavěsit girlandy. Vyrábí se zdobené nebo nezdobené, z umělého jehličí nejen v zelené barvě ale i zlaté nebo stříbrné.  Manipulace s girlandou je snadná, umělé jehličí nepíchá a je odolné, takže vám vydrží na mnoho použití.

Vatové girlandy oceníte zvláště na výzdobu skla – vitrín a výloh obchodů. Komu by nevyhovovala přímo girlanda, nebo chce originální výzdobu, v nabídce je také  tzv. vánoční síť (řetěz) z jehličí s drobným zdobením červenými šípky.

Na girlandy nebo na vánoční stromky vybírejte z lesklých či matných vánočních koulí a jinak tvarovaných skleněných nebo plastových ozdobVatové barevné figurky v podobě Santa Clause nebo sněhuláka jednoduše zavěsíte na stěnu, dveře nebo opřete o kus nábytku.

Vkusný dekorační prvek představuje i pokrývka pod vánoční stromek s vánočním motivem, vyrobená v kulatém tvaru s otvorem uprostřed pro kmen stromku. Další vychytávkou je umělý sníh, který se bude také báječně vyjímat pod vánočním stromkem nebo např. ve výloze k dovytvoření zimní vánoční atmosféry.

V nabídce eshopu Dexys.cz najdete zboží pro dekorování domácností  i pro profesionální výzdobu obchodů, ubytovacích zařízení, kaváren a restauračních zařízení. Tak neváhejte a vyzdobte  své okolí tak, aby jste prožili nejen vy ale i vaše návštěva nebo zákazníci příjemný Advent a Vánoce.